NOVI FORUM: http://balcan-mafia.net78.net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NOVI FORUM: http://balcan-mafia.net78.net

NOVI FORUM: http://balcan-mafia.net78.net
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 VICEVI I SALE

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Boro
Moderator
Moderator



Broj postova : 43
Join date : 20.02.2008
Age : 30
Lokacija : Zagreb

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 1:25 am

Ovdje pisite neke svoje viceve ili sale koje ste nedavno culi ili koje znate od prije!
[Vrh] Go down
Boro
Moderator
Moderator



Broj postova : 43
Join date : 20.02.2008
Age : 30
Lokacija : Zagreb

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 1:27 am

Sto je to malo, crveno i grebe po staklu?.....................................................beba u ves masini! hahahahahahahahahahahahaha
[Vrh] Go down
Boro
Moderator
Moderator



Broj postova : 43
Join date : 20.02.2008
Age : 30
Lokacija : Zagreb

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 2:02 am

Pita učiteljica Ivicu:

- Što fico radi na cesti?
- Kolonu.
[Vrh] Go down
Boro
Moderator
Moderator



Broj postova : 43
Join date : 20.02.2008
Age : 30
Lokacija : Zagreb

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 2:03 am

Kaže Mujo Hasi:

- Sinoć sam šetao prugom i vidio prekrasnu djevojku zavezanu za prugu. Kad sam je oslobodio, vodili smo ljubav na nezamislive načine...

Haso upita:

- Jel' ti pušila?
- Nije, bolan, nisam joj mogao naći glavu!
[Vrh] Go down
Boro
Moderator
Moderator



Broj postova : 43
Join date : 20.02.2008
Age : 30
Lokacija : Zagreb

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 2:03 am

Dođe Ivek kod doktora da se požali na ženu, pa kaže:

- Gospon doktor, ja stvarno ne znam što da radim! Ja i žena već duže vrijeme ne radimo one stvari!
- Pa dovedite je da ja popričam s njom

I tako sutradan, Ivek dovede ženu kod doktora. Doktor je primi i počne razgovor.

- Dobar dan, gospođo!
- Dobar dan, doktore!
- Vaš muž mi je rekao da već duže vrijeme niste imali seksualne odnose! Zašto?
- Joj znate, doktore, ja ujutro krenem na posao i vozi me susjed Štef. Onda me on pita Čuj, buš mi platila za benzin ili šta? i ja onda moram ono ili šta! Zakasnim na posao i meni gazda kaže Hoćeš da ti dam otkaz ili šta? i ja moram ono ili šta! Vraćam se sa posla i opet me vozi susjed koji opet pita Budeš mi platila za benzin ili šta? i ja onda opet moram ono ili šta. I kad dođem kući, ja stvarno ne mogu više!

Na to će doktor:

- Pa, hoćete li da to kažemo vašem mužu ILI ŠTA?
[Vrh] Go down
Boro
Moderator
Moderator



Broj postova : 43
Join date : 20.02.2008
Age : 30
Lokacija : Zagreb

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 2:03 am

Doktor govori zabrinutom pacijentu:

- S tim svojim srcem živjet ćete vi i 70 godina.
- Ali doktore, pa ja i imam 70 god.
- Eto vidite!
[Vrh] Go down
Boro
Moderator
Moderator



Broj postova : 43
Join date : 20.02.2008
Age : 30
Lokacija : Zagreb

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 2:04 am

Ode pijanac doktoru na pregled i uđe u ordinaciju.

- Ne mogu te pregledati zbog velike količine alkohola u organizmu. - kaže doktor.

Na to će pijanac:

- Dobro, doktore, doći ću kad se otrijeznite.
[Vrh] Go down
Will_Smith

Will_Smith


Broj postova : 56
Join date : 20.02.2008
Age : 29
Lokacija : Varazdin

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 1:07 pm

Sto dobijemo kada bacimo BexXxa u ves masinu?--------> prljavi ves cistu budalu,xD!! Laughing Laughing
[Vrh] Go down
http://www.cro-servers.co.nr
General_BexXx_666




Broj postova : 5
Join date : 28.02.2008

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 10:44 pm

Will_Smith je napisao/la:
Sto dobijemo kada bacimo BexXxa u ves masinu?--------> prljavi ves cistu budalu,xD!! Laughing Laughing

SLUSAJ PEDERU ISUS TI SE NAJEBO MAJKE KONJU USRANI CRKNI DABOG DA !
JEBI TI ISUS MATER GLUPU KOJA TE OKOTILA ILI UZGOJILA U JEBENOJ EPRUVETI !
JESAM LI JA TEBI IKAD NA OVOM FORUMU IZVRIDEDO PRIJE NEGO KAJ SI NAPISO TAJ TVOJ "VIC", E PA JA SE NJEMU NISM SMIJO JEBEM TI SEKU NA KRIZU ISUSOVOM KOJA JE SILOVANA PAR DESETAKA PUTA! (MORA DA JOJ SE POCELO SVIDAT VEC) Very Happy
RECI JOS JEDNU JEBENU RIJEC I ISUSA MI KRVAVOG NACI CU TE I POLOMIT TI SVAKU JEBENU KOST KOJA POSTOJI U TEBI JELI TI TO JASNO???? AKO TO NECE BIT DOVOLJNO SILOVAT CU TI SVE KOJE IMAJU PICKU U RODBINI I ZATIM IH POKLAT KO PURANE I BACIT CUCKIMA KOJI CE IH POJEST I SVE OSTALE TAKO! JEBEM TI TU TVOJU STRKLJAVU CURU S KOJOM SE DRUZIS (MOR ADA IMA PIMPEK) ALI JEBIGA! NEDO TI ISUS DA TE NADEM JER CU TE ZIVOG POKOPAT!

OSTALIMA ZELIM POZZ, OVO MI JE PRVI POST XDXDXDXDXD
[Vrh] Go down
Will_Smith

Will_Smith


Broj postova : 56
Join date : 20.02.2008
Age : 29
Lokacija : Varazdin

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 11:09 pm

General_BexXx_666 je napisao/la:
Will_Smith je napisao/la:
Sto dobijemo kada bacimo BexXxa u ves masinu?--------> prljavi ves cistu budalu,xD!! Laughing Laughing

SLUSAJ PEDERU ISUS TI SE NAJEBO MAJKE KONJU USRANI CRKNI DABOG DA !
JEBI TI ISUS MATER GLUPU KOJA TE OKOTILA ILI UZGOJILA U JEBENOJ EPRUVETI !
JESAM LI JA TEBI IKAD NA OVOM FORUMU IZVRIDEDO PRIJE NEGO KAJ SI NAPISO TAJ TVOJ "VIC", E PA JA SE NJEMU NISM SMIJO JEBEM TI SEKU NA KRIZU ISUSOVOM KOJA JE SILOVANA PAR DESETAKA PUTA! (MORA DA JOJ SE POCELO SVIDAT VEC) Very Happy
RECI JOS JEDNU JEBENU RIJEC I ISUSA MI KRVAVOG NACI CU TE I POLOMIT TI SVAKU JEBENU KOST KOJA POSTOJI U TEBI JELI TI TO JASNO???? AKO TO NECE BIT DOVOLJNO SILOVAT CU TI SVE KOJE IMAJU PICKU U RODBINI I ZATIM IH POKLAT KO PURANE I BACIT CUCKIMA KOJI CE IH POJEST I SVE OSTALE TAKO! JEBEM TI TU TVOJU STRKLJAVU CURU S KOJOM SE DRUZIS (MOR ADA IMA PIMPEK) ALI JEBIGA! NEDO TI ISUS DA TE NADEM JER CU TE ZIVOG POKOPAT!

OSTALIMA ZELIM POZZ, OVO MI JE PRVI POST XDXDXDXDXD

vidi se da si neko dijete,odmah pizdis,hehe,sta se odmah ljutis?sad imamo dokaz da si jos dijete
[Vrh] Go down
http://www.cro-servers.co.nr
General_BexXx_666




Broj postova : 5
Join date : 28.02.2008

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 11:10 pm

suti
[Vrh] Go down
Will_Smith

Will_Smith


Broj postova : 56
Join date : 20.02.2008
Age : 29
Lokacija : Varazdin

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 11:15 pm

General_BexXx_666 je napisao/la:
suti
kada ti mamu jebem reci joj neka suti!
[Vrh] Go down
http://www.cro-servers.co.nr
lego
Moderator
Moderator



Broj postova : 29
Join date : 20.02.2008

VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitimečet vel 28, 2008 11:18 pm

LOCKKKKK
[Vrh] Go down
Sponsored content





VICEVI I SALE Empty
PostajNaslov: Re: VICEVI I SALE   VICEVI I SALE Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
VICEVI I SALE
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
NOVI FORUM: http://balcan-mafia.net78.net :: >>>Croatian RPG Server :: Glavni Chat-
Forum(o)Bir: